optimalizace PageRank.cz
Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Články

Vítejte v sekci Bylinky a bylinné produkty  

    Sušené léčivé byliny   Nabízíme Vám jednodruhová balení , jehož sortiment budeme dále rozšiřovat, osvědčené byliné směsi, tinktury a další

 

bylinné produkty pro zdravější a spokojenější život .                            

 

Pokud by jste uvítali nějakou bylinku, kterou nemáme v nabídce , napište nám a možná se nám podaří ji do sortimentu doplnit.      

 

Veškeré informace u produktů jsou pouze informativní vycházející z  tradičního užití  , herbářů , veřejně dostupných zdrojů a vlastních zkušeností. Rozhodně nemají ambici , přesvědčovat Vás o zázračných účincích. Ve většině případů, potřebují bylinky delší čas než se projeví příznivá změna u chronických obtíží , ale to že Vám bylinka " nesedí " poznáte zpravidla hned ( stačí, že Vám opravdu nechutná ) Ale v případě některých akutních stavů např. nachlazení, nespavost, nervozita, stres, špatné trávení apod.  dokáže většina bylin pomoci prakticky hned.

  Pokud trpíte nějakým vážným onemocněním , nebo užíváte pravidelně léky, poraďte se prosím se svým lékařem , než začnete byliny užívat.  Nabízené byliny patří k těm bezpečným, ale v kombinaci s chemickými léky, může dojít k nepředvídatelným interakcím. Lékař respektující sílu přírodních prostředků Vám naopak může doporučit byliny , které vhodně doplní a podpoří Vaši léčbu.

  Byliny jsou baleny v moderních samostojných Doypack sáčcích , se zipovým uzávěrem pro pohodlnou manipulaci při opakovaném otvírání.

  Tento způsob balení zajišťuje bylinám optimální podmínky pro zachování maxima účinných látek včetně aroma.

  Staňte se spolutvůrci tohoto webu a podělte se s Vašimi osvědčenými recepty z bylin - navštivte náš blog .

šalvěj

Články o bylinkách, obsahových látkách apod.

 

 

 

TOPlist